به گزارش گروه ورزشی یکتاپرس، جمعه شب در ورزشگاه المپیکوی شهر رم ایتالیا، یورو 2020 با یک سال تعویق رسماً شروع به کار خواهد کرد و میزبان دیدار حساس ایتالیا و ترکیه خواهد بود.
به دلیل شیوع ویروس کرونا، یورو 2020 یک سال به تعویق افتاد و حالا قرار است از روز جمعه این مسابقات برگزار شود. یورو با 24 تیم در 6 گروه به کار خود ادامه خواهد داد و باید دید چه کسی میتواند قهرمان امسال یورو شود. فینال این مسابقات در تاریخ 20 تیر در ومبلی شهر لندن انگلیس برگزار خواهد شد.
این بازیها به شرح ذیل است:
1 جمعه 21 خرداد ایتالیا - ترکیه 23:30
2 شنبه 22 خرداد ولز - سوئیس 17:30
3 شنبه 22 خرداد دانمارک - فنلاند 20:30
4 شنبه 22 خرداد بلژیک - روسیه 23:30
5 یکشنبه 23 خرداد انگلیس - کرواسی 17:30
6 یکشنبه 23 خرداد اتریش - مقدونیه شمالی 20:30
7 یکشنبه 23 خرداد هلند - اوکراین 23:30
8 دوشنبه 24 خرداد اسکاتلند - چک 17:30
9 دوشنبه 24 خرداد لهستان - اسلوواکی 20:30
10 دوشنبه 24 خرداد اسپانیا - سوئد 23:30
11 سه شنبه 25 خرداد مجارستان - پرتغال 20:30
12 سه شنبه 25 خرداد فرانسه - آلمان 23:30
13 چهارشنبه 26 خرداد فنلاند - روسیه 17:30
14 چهارشنبه 26 خرداد ترکیه - ولز 20:30
15 چهارشنبه 26 خرداد ایتالیا - سوئیس 23:30
16 پنج شنبه 27 خرداد اوکراین - مقدونیه شمالی 17:30
17 پنج شنبه 27 خرداد بلژیک - دانمارک 20:30
18 پنج شنبه 27 خرداد هلند - اتریش 23:30
19 جمعه 28 خرداد سوئد - اسلوواکی 17:30
20 جمعه 28 خرداد کرواسی - چک 20:30
21 جمعه 28 خرداد انگلیس - اسکاتلند 23:30
22 شنبه 29 خرداد مجارستان - فرانسه 17:30
23 شنبه 29 خرداد پرتغال - آلمان 20:30
24 شنبه 29 خرداد اسپانیا - لهستان 23:30
25 یکشنبه 30 خرداد سوئیس - ترکیه 20:30
26 یکشنبه 30 خرداد ایتالیا - ولز 20:30
27 دوشنبه 31 خرداد اوکراین - اتریش 20:30
28 دوشنبه 31 خرداد مقدونیه شمالی - هلند 20:30
29 دوشنبه 31 خرداد روسیه - دانمارک 23:30
30 دوشنبه 31 خرداد فنلاند - بلژیک 23:30
31 سه شنبه اول تیر چک - انگلیس 23:30
32 سه شنبه اول تیر کرواسی - اسکاتلند 23:30
33 چهارشنبه دوم تیر سوئد - لهستان 20:30
34 چهارشنبه دوم تیر اسلوواکی - اسپانیا 20:30
35 چهارشنبه دوم تیر پرتغال - فرانسه 23:30
36 چهارشنبه دوم تیر آلمان - مجارستان 23:30
گروه A:
1 ترکیه - ایتالیا المپیکو رم - ایتالیا جمعه 21 خرداد 23:30
2 ولز - سوئیس المپیک باکو - آذربایجان شنبه 22 خرداد 17:30
3 ترکیه - ولز المپیک باکو - آذربایجان چهارشنبه 26 خرداد 20:30
4 ایتالیا - سوئیس المپیکو رم - ایتالیا چهارشنبه 26 خرداد 23:30
5 سوئیس - ترکیه المپیک باکو - آذربایجان یکشنبه 30 خرداد 20:30
6 ایتالیا - ولز المپیکو رم - ایتالیا یکشنبه 30 خرداد 20:30
گروه B:
1 دانمارک - فنلاند پارکن کوپنهاگن - دانمارک شنبه 22 خرداد 20:30
2 بلژیک - روسیه کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه شنبه 22 خرداد 23:30
3 فنلاند - روسیه کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه چهارشنبه 26 خرداد 23:30
4 دانمارک - بلژیک پارکن کوپنهاگن - دانمارک پنج شنبه 27 خرداد 20:30
5 روسیه - دانمارک پارکن کوپنهاگن - دانمارک دوشنبه 31 خرداد 23:30
6 فنلاند - بلژیک کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه دوشنبه 31 خرداد 23:30
گروه C:
1 اتریش - مقدونیه شمالی آرنا ناسیونال بخارست - رومانی یکشنبه 23 خرداد 20:30
2 هلند - اوکراین یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند یکشنبه 23 خرداد 23:30
3 اوکراین - مقدونیه شمالی آرنا ناسیونال بخارست - رومانی پنج شنبه 27 خرداد 17:30
4 هلند - اتریش یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند پنج شنبه 27 خرداد 23:30
5 مقدونیه شمالی - هلند یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند دوشنبه 31 خرداد 20:30
6 اوکراین - اتریش آرنا ناسیونال بخارست - رومانی دوشنبه 31 خرداد 20:30
گروه D:
1 انگلیس- کرواسی ومبلی لندن - انگلیس یکشنبه 23 خرداد 17:30
2 اسکاتلند - چک هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند دوشنبه 24 خرداد 17:30
3 کرواسی - چک هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند جمعه 28 خرداد 20:30
4 انگلیس - اسکاتلند ومبلی لندن - انگلیس جمعه 28 خرداد 23:30
5 کرواسی - اسکاتلند هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند سه شنبه اول تیر 23:30
6 چک - انگلیس ومبلی لندن - انگلیس سه شنبه اول تیر 23:30
گروه E:
1 لهستان - اسلوواکی کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه دوشنبه 24 خرداد 20:30
2 اسپانیا - سوئد لا کارتوخا سویا - اسپانیا دوشنبه 24 خرداد 23:30
3 سوئد - اسلوواکی کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه جمعه 28 خرداد 17:30
4 اسپانیا - لهستان لا کارتوخا سویا - اسپانیا شنبه 29 خرداد 23:30
5 اسلووکی - اسپانیا لا کارتوخا سویا - اسپانیا چهارشنبه دوم تیر 20:30
6 سوئد - لهستان کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه چهارشنبه دوم تیر 20:30
گروه F:
1 مجارستان - پرتغال پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان سه شنبه 25 خرداد 20:30
2 فرانسه - آلمان آلیانس آرنا مونیخ - آلمان سه شنبه 25 خرداد 23:30
3 مجارستان - فرانسه پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان شنبه 29 خرداد 17:30
4 پرتغال - آلمان آلیانس آرنا مونیخ - آلمان شنبه 29 خرداد 20:30
5 پرتغال - فرانسه پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان چهارشنبه دوم تیر 23:30
6 آلمان - مجارستان آلیانس آرنا - آلمان چهارشنبه دوم تیر 23:30
انتهای پیام/